Srpen 2012

Oh....co napsat, když jsem byla obraná o slova :)

30. srpna 2012 v 0:27 | T-KAY |  My messages
Tak je tu nový dess..... děkuju za něj mojí dušičce Sise..... je dokonalej a naprosto mi vyrazil dech.... jako všechna tvá díla..... :) Také jí děkuji za klikačku a úpravy..... Je to úžasně a doufám, že i vám to způsobí zástavu stejně jako mě :)Danger of this World 18.

29. srpna 2012 v 20:07 | T-KAY |  Danger of this World


"Bylo to tak skutečné," šeptal Bill Tomovi do ramene, když se trochu uklidnil.
"Zlato, byl to jen sen. Nikdy se to nesplní, věř mi," ujišťoval ho stále Tom.
"A co když ano? Co když se to stane?" černovlásek zvedl hlavu a podíval se svému milenci do tváře.

Rychle ale pohled odvrátil, protože se mu vybavila Tomova tvář z toho snu. Zavřel oči ale nebylo to o nic lepší. Prostě se mu celý sen vracel před očima. Rozklepal se ještě víc. Proto ho Tom ještě pevněji objal.


Trvalo asi jestě hodinu, než Tom černovláska uklidnil. Teď už spolu leželi na posteli v ložnici, najedení a v objetí. Tom hladil Billa ve vlasech a šeptal mu krásná slůvka, která hladila černovláskovu dušičku. Dokonce Bill Tomovi odvyprávěl celý sen. Trochu se mu i ulevilo než aby to v sobě dusil. Dredáč jen překvapeně poslouchal, co se jeho lásce zdálo a nevycházel z údivu. Byl toho přesvědčení, že se to nikdy nemůže vyplnit. Ani netušil, co by ho mohlo tak zarazit, že by zapomněl chránit střelbou.

Bloody Beast 2.

29. srpna 2012 v 14:48 | T-KAY |  Bloody BeastBěžel dál a nezastavoval se dokud opět nestál v postranní uličce u clubu. Složil bezvládnou Christine za jeden z velkých kontejnerů plného hnijících a zapáchajících odpadků z restaurace vedle. Přikleknul k ní a trpělivě čekal až otevře oči. Brunetce se lehce zachvěla víčka a úzkou škvírou mezi nimi se zahleděla do tváře toho, kdo jí tolik ublížil. Chlapec se k ní sklonil blíž a pevně opětoval její pohled.

"Tančila si v klubu a pak se ti udělalo zle a šla jsi se ven nadýchat čerstvého vzduchu. z ničeho nic se ti zamotala hlava a ty jsi omdlela. Nikdy jsi mě neviděla a ani tuhle chvíli si nebudeš pamatovat. Teď spi!" nařídil jí a Christine klesla hlava na prsa. Mladík vstal, oprášil si černé kalhoty a spokojeně se rozešel domů.

"Teda jestli se tomu dá říkat domov," pomyslel si kysele. Šel pomalu a užíval si každou vteřinu nočního města- ty domy, pouliční lampy a lidi za zdmi, kteří vůbec netušili, že se jim pod okny prochází krvelačná bestie. Mladík se ušklíbl nad představou, jak snadné by bylo vyrazit dveře některého z činžovních bytů a pozabíjet všechny přítomné. Ale to nebyl jeho styl. On lovil, s kořistí si vždycky hrál a tak nějak rituálně si jí vždycky přivedl na onu mýtinu v lese.

One night with you 9.

29. srpna 2012 v 14:45 | T-KAY |  One night with youBill: Zrychlí se mi dech. Opatrně přikývnu.

Richie: Rukou mu sjedu na týl a přivřu oči. Pomalu se k němu přibližuju, až se konečně dotknu svými rty těch jeho. Bože... jako by mi v břiše bouchla bomba plná malých rozverných motýlů. Opatrně ho líbám.

Bill: Trochu pootevřu ústa, na nic víc se nezmůžu.

Richie: Snažim se o to, aby začal spolupracovat. Nechci na něj tlačit. Sám jsem dost nejístý v tom, co přávě teď dělám.

Bill: Po chvíli se vzpamatuju a začnu spolupracovat. Jaksi si neuvědomuju, že na nás kouká servírka, ale ani mi to v tom momentě nevadí.

Danger of this World 17.

27. srpna 2012 v 18:52 | T-KAY |  Danger of this World


Uběhl přibližně měsíc a Bill s Tomem seděli v tuto chvíli akorát v čekárně v nemocnici. Bill totiž musel na kontrolu, a jelikož je Generál nevyslal na žádnou akci už víc jak dva týdny, byl tu Tom s ním. Dredáč seděl na nemocniční židli a držel Billovu ruku v těch svých. Upřímně se černovlásek bál toho, co mu doktor řekne. Prsty černovláskovy druhé ruky nervozně poklepávaly o opěradlo.

Danger of this World 16.

24. srpna 2012 v 21:19 | T-KAY |  Danger of this World
Tak lidičky, doufám, že se vám tenhle dílek bude opravdu líbit, jelikož jsem si na tom dávala opravdu záležet. Což mi přopimíná jednu situaci, když jsem to dala přečíst spolubydlícímu, zarytýmu heterosexuálovi a on mi oznámil, že bych to měla ještě víc rozepsat. Jsem na něj koukala jak na magora a pak jsem chytla neskutečnej výbuch smíchu....

No nic je to trochu z cesty ale já musela....
Te'd už se na to vrhnětě. Komentáře samozřejmě potěší a navíc jak jsem psala nakopávají mě.... :) Věnuju tenhle díl všem mým uchylákům :)Za další hodinu už vjížděli do Hlavního města. Tom s ostatními zavedli civilisty na registraci a pak se spolu rozloučili. Dred hned nasedl do auta a vyjel k jejich bytu.Už se nemohl dočkat, až obejme černovláska.

Bill už ho netpělivě vyhlížel. Sice netušil, zda už se vrátili ale uvnitř cítil, že je jeho láska opravdu blízko. Proto se mu okamžitě rozzářily oči, když viděl své auto, které právě parkovalo před domem. Tolik si těď přál postavit se na nohy a jít ho vítat, proto byl v tuhle chvíli rozmrzelý.

Arms

23. srpna 2012 v 14:27 | T-KAY |  ONE-SHOT
Autor: Christine Williams


Ležel na posteli a pozoroval své ruce, které ještě před rokem objímaly osobu, kterou tak miloval. Svého přítele. Udělal chybu a přišel o něj. Tolik by ho chtěl zase obejmout. Jenže jeho přání nebylo možné splnit. Jeho blonďatá láska byla někde pryč a on netušil, kde ho hledat. Chyběly mu jeho čokoládové očí. Ten krásný pohled na to, jak se ráno probouzel. Jeho sladké rty, které měl to štěstí líbat. Vše bylo pryč.

Kdyby se tak nezapletl s tou vychytralou mrchou June. Ona je chtěla zničit, roztrhnout je od sebe a to se jí podařilo. On je načapal v posteli a vůbec ho nezajímalo, že ho nadopovala nějakými prášky a ještě do něj lila alkohol. Byl tak rozčílený, když viděl v jaké pozici a jak spoře odění byli. Nevydržel to, rozkřičel se na něj. Pak bez jediného slova popadl pár věcí a odešel z jejich společného bytu.

Teď ležel na posteli, a když nesledoval své prázdné ruce, tak pozoroval strop nad sebou a nebo snil.

Danger of this World 15.

22. srpna 2012 v 19:47 | T-KAY |  Danger of this World


Další ráno se oba vzbudili s pocitem, že už bude všechno jinak. Tom, který se vzbudil o něco dříve sledoval toho spícího anděla vedle sebe. Tolik ho mrzelo, že musel takhle dopadnout, ale byl hlavně rád za to, že žije. Nemohl spustit oči z té krásy, která vedle něj ležela a v duchu sám se sebou rozmlouval.

Nedokázal pochopit, jak něco tak křehkého, roztomilého a spoustu dalších krásných pojmenování, mohlo přežít v tomhle zpustošeném světě.

One night with you 8.

21. srpna 2012 v 15:39 | T-KAY |  One night with youBill: Jemně ho pohladím po zádech. "Jsi v pořádku?"

Richie: "J-jo... to jen ten prach. Jsem astmatik," řekl jsem ztěžka a snažil se v klidu dýchat. Pomalu jsem se uklidňoval, ale stále jsem občas zakašlal.

Bill: Obejmu ho. "Já to nevěděl." Asi mi o tom zapomněl říct.

Richie: "Nemluvil jsem o tom," řekl jsem už klidně. "Billí, co se včera stalo? Nechtěl jsem tě rozplakat," obejmu ho taky.

Bill: "Prosím, neřeš to.. jen.. nějaké ošklivé vzpomínky na jednu noc v hotelu a.. ty se tomu.. tomu klukovi.. podobáš a.. a tak."

Richie: "To mě mrzí. Nechci ti nikoho připomínat," pohladil jsem ho po vlasech. V tuhle chvíli mi s ním bylo krásně. Opravdu krásně.

Danger of this World 14.

17. srpna 2012 v 18:46 | T-KAY |  Danger of this World


**o tři týdny později**


Doba, kterou musel Bill strávit v nemocnici, uběhla jako voda a on se právě chystal k odchodu. Bylo po vizitě a on čekal na svého milence, který ho měl vyzvednout. Co nevěděl bylo, že se noc předtím akorát vrátil z akce, která nebyla tak nebezpečná. Toma možná hlodalo svědomí, že to Billovi neřekl, ale nechtěl aby se strachoval. Protože on by se strachoval.

Bill doufal, že Tom dorazí přesně jak se domluvili, ale jejich smluvený čas už byl dávno pryč a černovlásek začínal být velice nervozní.

One night with you 7.

17. srpna 2012 v 18:23 | T-KAY |  One night with youBill: "Ale.. ale.. vždyť ho skoro vůbec neznám," zaskučím a strčím hlavu pod polštář.

Tom: "Tak co jste dělali na tom hotelu? Co jsem zjistil tak pochybuju, že by tě tam zatáhl pod záminkou... no ty víš." teď už u mě vyhrála zvědavost. Chci se taky hlavně ujistit, že ty informace jsou pravdivé.

Bill: Všechno mu teda povím. I tak by mi nedal pokoj, dokud bych mu nevyklopil úplně všechno.

Tom: "Políbil tě?" divím se. Jeho kamarádíčci mi řekli, že je na holky. Ale asi ne tolik, jak si myslej. Nejspíš to pro ně bude velký překvapení.

Bill: "No.. dá se to tak říct."

Tom: "A?" jsem zvědavej. Jako nějaká klepna, ale říkali jsme si všechno. Tak snad mi to poví.

Bill: Neodpovím, pomalu vstanu a vleču se do koupelny.

Tom: "No tak Bille. Co? Líbilo?" řeknu, ale nechám ho. On mi to stejně řekne.

Bill: Zamknu se v koupelně, i když to normálně nedělám. Zachytím se rukama o umyvadlo a podívám na svůj odraz v zrcadle. Mám červené oči, rozmazané líčení a jsem úplně bílý, vypadám jako strašidlo.

Tom: Já to z něj dostanu. Musím nějak sehnat číslo na blonďáka. Ale to nebude problém.

Bill: Jsem v koupelně už asi půlhodinu. Bez slov, bez jediného zvuku. Jen koukám do zrcadla a přemýšlím o všem, co se včera stalo.

Cejchovní znamení 13.

17. srpna 2012 v 18:17 | T-KAY |  Cejchovní znameníZa pět minut dvanáct


Dalšího rána se Bill odmítal dostavit na snídani. Za Amendetomem poslal Jeremyho, aby mu předal vzkaz, že Billovi není dobře, tudíž se na žádné denní jídlo nedostaví. Na závěr Bill ještě požadoval, aby Jeremy, značně zkleslý, řekl Tomovi, že Billa nemá za žádnou cenu vyhledávat. Sice tak nějak doufal, že se ho faraón i přes jeho žádost pokusí najít, ale přednostně chtěl být sám. V hlavě mu pořád ještě kolovala slova, která slyšel předešlé noci.
Postával u okna ve svých komnatách a zíral ven. Slyšel zvuky způsobené Jeremyho přítomností. Jeho duše to však nevnímala, rozpolcená na mnoho částí létala někde v oblacích, aby alespoň tam našla tolik vytoužený klid.

Dawn of Emotions 3.

16. srpna 2012 v 16:49 | T-KAY |  Dawn of emotions


Pairing: Bill Kaulitz/Vin Diesel


Bill zůstal jenom tupě zírat na svého trýznitele s nechápavým výrazem ve tváři. Nechápal, proč se najednou tak stará. No jistě. Asi svou hračku nepotřeboval rozbít hned potom, co si ji pořídil, že. I pod jeho přísným pohledem se pomalu Bill zvedl a na rozklepaných nohou a oblékl si nabízené tepláky. Hned mu bylo lépe. Rychle navlékl i tričko a zadíval se do země. Pak váhavě zvedl pohled k Vinovi. "Proč?" šeptl opatrně a hned byl připraven bránit se proti mířeným ranám. Žádná však nedorazila. Dočkal se jenom smíchu a pomalých kroků mířících k němu. Chtěl ustupovat, ale po dvou krocích narazil na zeď. Vin jenom pokrčil rameny.

Phantom of the Opera 14.

16. srpna 2012 v 16:00 | T-KAY |  Phantom of the OperaTom:


Skoro celou noc jsem probděl po mámině boku, skoro celou noc probrečela. Ještě nikdy jsem ji neviděl v takovém stavu. Snažil jsem se její nářek tlumit slovy typu "Neboj se, on se vrátí", ale brzy jsem veškerou snahu vzdal. Zdálo se, že je k neutišení. Až pár hodin nad ránem se mi ji povedlo dostat do postele. Dovolila mi, že smím zůstat doma, ale práci mi nevymlouvala. Z její ložnice jsem zamířil do pokoje. Ne do svého, do Billova. Tak nějak jsem doufal, že zjistím příčinu jeho odchodu. Nebo alespoň nějaké to vodítko, které by mě k němu dostalo. Nikdy jsem neměl větší strach, i když už ho vystřídala mírná otupělost.


Bez jediné výčitky svědomí jsem se začal prohrabovat Billovými věcmi. Všude po pokoji se mu válely rozházené notové papíry, koš doslova přetékal zmačkanými listy papíru. Něco mi na tom všem nesedlo. Bill měl vždy v pokoji úzkostlivý pořádek. Nikdy to tam nevypadalo, jako by tam právě někdo vyhodil do povětří továrnu na papír. Zkusmo jsem sebral jeden list z koberce. V notových řádcích bylo vepsáno tolik klikiháků, že jsem se v nich nedokázal vyznat. Možná to ani nebyly noty, ale jen nějaké Billovy nesmyslné čáranice. Nemohl najít obyčejný papír, tak je zakreslil sem.

Bloody Beast 1.

16. srpna 2012 v 15:54 | T-KAY |  Bloody Beast
Autor: KarlaSka
Ahoj twincesťáčci,
jsem tu s úplně novou povídkou. Bloody Beast je fantasy povídka, takže pro ty, kdo čtou povídky z běžného života to není to pravé ořechové. Nevím co by ještě dodávala, snad jenom, že komentáře a hodnocení potěší, ale nepíšu podle nich, píšu podle inspirace a nálady. Kapitoly tu snad budou pravidelně. Tak se pusťte do čtení a doufám, že se vám bude povídka líbit,

Vaše KarlaSka


Na barové židličce seděl vysoký chlapec a se zálibou si prohlížel děvčata kroutící zadečkama na parketu. Přemýšlel, která z nich by se mohla stát jeho dnešní partnerkou. Nakonec se rozhodl, že pouhým koukáním ničeho nedosáhne a rozvážně se rozešel směrem k brunetce v uplém černém topu a krátké minisukni.

"Ahoj. Můžu si s tebou zatančit?" zeptal se suverénně a zářivě se na ní usmál. To byla ona. Cítil to až v morku kostí, že to jí se dneska poštěstí být jeho partnerkou. Nádherně voněla a navíc vypadala, že má výdrž a mohla by být i navíc než jedno použití.

"Určitě, fešáku," odpověděla slečna a začala se kolem něho kroutit, aby mu ukázala jak je levná. Mladík začal neochotně spolupracovat. Nesnášel to. Nesnášel tohle trapné tančení a nesnášel tyhle holky, které, ačkoli si za sex nenechávali platit, byli obyčejné kurvy.

One night with you 6.

16. srpna 2012 v 15:33 | T-KAY |  One night with youTom: Tak jo. Rozeplé kalhoty mu opatrně stáhnu, ale tak abych mu nestáhl i spodní prádlo, to by nebylo příjemný ani pro jednoho.

Bill: Nasucho polknu a úzkostlivě pozoruju jeho ruce, ty rifle jsou příšerně úzké, i mě se těžko vyslékají. Tom mi při boji s nimi nechtíc silně chytí za zadek a já sebou cuknu.

Tom: Rychle dám ruce pryč. "Bráško bude lepší, když..." nedořekl jsem to a udělal jsem pár kroků zpět. Tohle jsem neudělal schválně.

Bill: "Nechoď pryč," zaskučím a podívám se na něj pohledem srnky dívající se do světel kamiónu.

Pouliční štěně 15.

16. srpna 2012 v 15:12 | T-KAY |  Pouliční štěně


Není dobré vzpomínat na rány minulosti... Těžko se hojí.


"Kam jdete s tou skříní?! Ta patří do vedlejšího pokoje!" hulákal Bill na stěhováky a okamžitě toho, co k němu stál zády, začal vystrkovat ze dveří. "Ksakru, kazíte mi to," nadával Bill. Tváře měl celé zrudlé a na čele se mu třpytily kapičky potu, které o chvíli později setřel hřbetem ruky. Rád bych mu v čemkoli pomohl, ale měl jsem to zakázané. Směl jsem se pouze dívat. Vybavování našeho bytu byla prý jakási odměna za to, že tu Bill směl být, aniž by cokoli platil.


Souhlasil jsem s tím, že bude lepší, když si vybavení interiéru vezme na starost on, ale rád bych taky přiložil ruku k dílu. Když jsem navrhl, že pomůžu se stěhováním zbrusu nového nábytku, byl jsem akorát okřiknutý, že stačí, když jsem pomáhal s výmalbou.


Stál jsem u zábradlí a nedovoloval si ani promluvit. Po bytě se hemžilo asi deset stěhováků a rozléhalo se jím Billovo nešťastné nadávání na jejich naprostou neschopnost. Úplně stejně si stěžoval na mě, když jsme malovali. Když jsme se vraceli k Henryho vile (kde Bill dočasně bydlel), oba jsme byli zapatlaní od barvy až za ušima. Ale stálo to za to.

Danger of this World 13.

14. srpna 2012 v 18:56 | T-KAY |  Danger of this World"Jsi v Hlavním městě. V nemocnici," odpověděl mu Tom, který stále nepouštěl jeho ruku.
"Oh..." vydechl Bill a otočil hlavu na opačnou stranu.

Překvapilo ho, že tam vidí stát Generála a mírným úsměvem.

"Pane," kývl Bill hlavou.
"Jsem rád, že jste se probral Bille. Přišel jsem, abych se vám omluvil za zranění způsobené mou dcerou," řekl starší muž a udělal jeden krok směrem k lůžku.
"To je v pořádku, pane," odpověděl tiše Bill.
"No....ehm.... Nechám vás tu s Tomem. Měl o vás starost," řekl ještě a pak se odebral ke dveřím a následně odešel.

Tom jen sledoval zavírající se dveře. Zakmile se zaklaply, rychle se otočil na černovláska, naklonil se k jeho obličeji a rychle políbil. Černovlásek mu polibek s úlevou opětoval.

Danger of this World 12.

13. srpna 2012 v 14:47 | T-KAY |  Danger of this World"Kdy za ním můžu?" zeptal se Tom rychle.
"Pojď. Myslím, že už tam můžeš. Je po vizitě, tak nevidím problém," usmál se doktor a vydal se směrem JIPka.

Tom pomalu kráčel za doktorem a připravoval se na to, co uvidí. Věděl, že to nebude příjemný pohled. Zhluboka dýchal.
Doktor ho zavedl do sesterny, kde mu dali zelený plášť a pak ho zavedl za Billem.


Danger of this World 11.

5. srpna 2012 v 21:49 | T-KAY |  Danger of this World
Tak určitě jste na tohle čelaki dlouho a můžu říct, že je tohle díl nic moc... ale posuďte sami.... :)Když vysvitlo slunce do nového dne, první kdo se v bytě probral byl Tay. Společně s Jennifer usnuli na pohovce v obýváku. Podíval se na svůj hruddník a usmál se. Černovlasá dívka spokojeně oddechovala a vlasy jí trčely všemi směry. Ani nelitoval toho, co se stalo minulou noc v kuchyni. Naopak byl šťastný. Už totiž několik měsíců bral Jennifer jinak než jako kamarádku a kolegyni. Ačkoliv mě spoustu možností, bál se. Až minulou noc jeho strach opadl a on udělal podle svých hodnot správnou věc.