Červen 2012

One night with you 1.

26. června 2012 v 18:00 | T-KAY |  One night with you


Bill: "Tome, já si nemám co oblíknout!" zakňučím, když vyházím téměř půlku skříně a nevím jak se sladit. Mám pocit, že se dnes něco stane, nevím co, ale chci vypadat prvotřídně. Tom na sebe na rozdíl ode mě navlékl první, co mu přišlo pod ruku a už nade mnou stojí s pohledem hladového supa. Máme asi dvacet minut do odchodu a on je už dost nervní.

Tom: "Prostě si něco obleč a dělej musíme jít. Za chvíli je tu auto," bože zase to jeho hodinový oblíkání. Jsem už dost na nervy. Musíme na předávání cen a on ještě není hotovej no nezabili by jste ho?

Danger of this World 4.díl

25. června 2012 v 16:30 | T-KAY |  Danger of this WorldVšichni rychle naskákali do aut a okamžitě je zamkli. Nakažení se hnali jako šílení. Jako by se u nich projevoval pud sebezáchovy. Tom to celé překvapeně pozoroval. Tohle se u nakažených stalo minimálně a ne v takovém množství. Vzal vysílačku a zakřičel: "Jedeme! Hned!" Nastartoval a dupnul na plynový pedál. Cestou srazili pár nakažených, ale to jim nevadilo. Pomalu ale jistě se blížili k branám města. Tom slyšel z vysílačky, jak Tay mluví s centrem. Měli volný průjezd do města. U bran téměř žádný nakažený nebyl. A pokud ano, střelci nahoře je zabili. Plnou rychlostí se blížili k branám, které se pomalu otevíraly.

Když konečně obě auta po nějaké chvíli projely branami, zamířili s nimi do garáží. Všichni vystoupili. Jenn odvedla civilisty na registraci. Město v tomhle chtělo pořádek. A Tay, Bill a Tom zamířili úplně jinam. Za jejich velícím.
"Proč tohle všechno?" zeptal se Tom.
"No... musíme mu nahlásit ztráty a navíc si myslím, že tvoje velení nám svěm svědčí. Navíc nám Generál přidělí další dva. Musíme být v šesti," odpověděl mu Tay.

Savior.....

17. června 2012 v 17:00 | T-KAY |  Twincest manip
by Fucker Berrouz


75°C 11.

17. června 2012 v 16:00 | T-KAY |  75 °C


Jeho tělo se pode mnou chvěje jako osika. Líbám, hladím, kde můžu. Skoro mě až přemlouvá, abych jej začal alespoň roztahovat. Nakonec se smiluji.
"Máš tu někde lubrikant?" heknu. Těším se na něj. Těším se, až zase budeme jedno tělo. Až mě bude vybízet k rychlejšímu tempu. Bill se natáhne někam za sebe do šuplíku v nočním stolku.
"Jsi nějaký připravený…" pošeptám. Bill se na mě oddaně podívá. Zaseknu se v půlce věty. Tohle jsem v jeho očích nikdy neviděl. Sebralo mi to dech.
"Počítal jsem s tím, že každým dnem mě najdeš… mám ho teprve týden."
"Chtěl jsi se mnou spát hned, jak se objevím?" Bill přikývl.
"Ty roky bez sexu byly strašné, nebo se mýlím?" Jak to sakra myslí? On snad…
"Jak víš, že jsem mezitím někoho neměl?"
"Poznal jsem to…"
"Jak?"

Darované srdce 14.

17. června 2012 v 15:00 | T-KAY |  Darované srdce


Další den ráno se Bill probudil v lepším stavu, než v jakém sem byl přemístěn. Hned v kuchyni se setkal s matkou a bratrem. Oba se ho okamžitě ptali, jak se cítí. Když je uklidnil, že je mu lépe, usmáli se na něj. Billa ale tížilo pomyšlení na něco jiného.

"Andy?" otočil se na bratra.
"Copak?" zeptal se ho naopak Andy.
"Neřekl jsi nic Tomovi, že ne? Myslím, proč se mi to včera stalo," zajímal se okamžitě Bill.
"Jen jsem mu řekl, že jako malý jsi byl hodně nemocný. A taky jsem řekl, že pokud jsi mu to neřekl ty sám, tak o tom nemám právo mluvit," odpověděl mu klidně Andy.
Billovi v tu chvíli spadl obrovský kámen ze srdce. Už se začínal bát, že Tom něco tuší.
"Díky, Andy," usmál se na něj a pustil se do snídaně.

Most Wanted I. - First in the Blacklist 7.

16. června 2012 v 18:00 | T-KAY |  Most Wanted - First in the blacklist


(Bill)

Slyšel jsem, že když se dvojice chystá na první sex, tak je lepší, když je holka nahoře. Sakra, je to ponižující dělat holku. Ale já mu to dlužím, nevím proč, ale mám takový hnusný pocit, že za to, že jeho kára je na srač… šrot, můžu já. Nehledě na to, že se mi tahle situace líbí. Líbí se mi, jak mě laská, dotýká se mě. Nad těmihle myšlenkami odvrátím jemně hlavu, tohle je jen na jednu noc. Oba to víme. Neměl bych jeho doteky takhle prožívat, už se nebudou opakovat.
Tom využije toho, že jsem hlavu jemně odvrátil a zaútočí na můj krk. Nutí mě to vzdychat. Mým tělem lomcuje jedna vlna vzrušení za druhou. Přestanu se ovládat a přitlačím jeho hlavu k mýmu krku.

"Bože," vydechnu a jemně se prohnu. Jeho ruka v mých slabinách, jeho rty, to všechno je tak zatraceně dobrý. Pustím jeho hlavu a rukama nahmatám ty jeho, pevně je stisknu, a konečně najdu sílu, abych se přetočil na něj. Tom zavzdychá a okamžitě mi dá ruce na boky.
"Takhle se mi líbíš," šeptne. Oči má zčernalé touhou a vzrušením.

Twincest on stage???

16. června 2012 v 17:00 | T-KAY |  Twincest manip
by Twincestoxa


Pouliční štěně I. 14.

16. června 2012 v 15:00 | T-KAY |  Pouliční štěně


když si myslíš, že někoho znáš, osud ti vždy dokáže, jak strašně se v takové věci můžeš zmýlit.


"Tak co máš dneska v plánu?" vytrhl mě ze zamyšlení Bill. Vzhlédl jsem od nádobí, které jsem sklízel do skříněk. Bill pobíhal po džus baru a uklízel stoly. Asi stokrát jsem se mu snažil vysvětlit, že úklid bordelu je práce uklizečky, ale on si nikdy nedal říct. Svoji novou práci naprosto zbožňoval a udělal by cokoli, aby si ji udržel.
"Dneska jdeme do jednoho z těch bytů. Nezapomněl jsi na to, že ne?" zeptal jsem se s mírným úšklebkem. Billovy tváře chytily růžový nádech a jejich majitel se ke mně rychle otočil zády, jak se snažil svůj ruměnec skrýt.
"Ne, samozřejmě, že ne," zamumlal si Bill pod vousy a předstíral, že se pilně věnuje stolu před sebou.


Tiše jsem se vyplížil zpoza pultu a po špičkách přešel k němu, zatímco on si dál něco uraženě brblal a věnoval se stolu. Opatrně jsem mu položil ruce na boky. Zděšeně se napřímil a vyjekl. Rozesmálo mě to. Nadurděně se ke mně otočil čelem.
"Ksakru, Tome! To, že jsem zapomněl, skutečně musí znamenat, že mi přivodíš infarkt?!" zabručel. Sklopil jsem pohled a snažil se tvářit vážně, ale smích jsem nedokázal dlouho udržet na uzdě. Bill mě uraženě praštil do ramene a odporoučel se dozadu za bar.

Under your Spell 5.

14. června 2012 v 18:00 | T-KAY |  Under your spell


Schován ve stínu seděl Adam v koutě místnosti u jednoho z dobře skrytých stolů. Sledoval oba chlapce, jak zasedají k baru a Tom jim objednává pití. V rukou drtil rozpíchané tělíčko panenky. Dnes v noci dostane jedinečnou příležitost zmocnit se Billa, aniž by využil jeho ducha a záhadného kouzla voodoo. Bill bude mít poprvé možnost okusit Adamovu skutečnou moc. Tu moc, která kolovala v jeho žilách, která pletla myšlenky v jeho hlavě... Adam nepotřeboval panenku k tomu, aby dosáhl něčeho, po čem jeho srdce touží.

Zatímco se nechal sžírat svými myšlenkami, barman donesl dvojčatům jejich pití. Adam překvapeně vykulil oči, když do sebe oba svoji sklenku vyklopili na ex. Jestli to takhle půjde dál, nedojdou domů ani po čtyřech. I když Billa považoval pouze za svoji hračku, dokázal ocenit jeho jemné chování a ženské rysy. Nikdy by do tak nevinného a ničím neposkvrněného člověka neřekl, že se tu bude nalívat alkoholem ve velkém.

Přistiženi.....

14. června 2012 v 17:00 | T-KAY |  Twincest manip
by unknow


Phantom of the Opera 13.

14. června 2012 v 16:00 | T-KAY |  Phantom of the OperaBill:


Seděla na stoličce vedle varhan, v rukou třímala skleničku s vínem. Neměla nejmenší tušení, co se ve víně rozpouštělo, než jsem ji sem zavedl. Netušila nic... Nikdo nic netušil. Jediné čtyři lístky z poloviny prozrazovaly můj plán. Jeden z nich jsem věnoval Andremu... Roztržitému spolumajiteli Opery. Druhý dostal Firmin, jeho nejbližší kolega. Další potom byl doručen Carlotte. A poslední z nich putoval mezi věci mého bratra. O Christine se nikdo bát nemusí, nemám v plánu jí ublížit. Jen je příliš mnoho nesplacených dluhů a nevyřízených účtů. Ona je má pojistka.


Stále ještě rozdýchávala místo, na které jsem ji zavedl. Zřejmě je těžké zjistit, že místo, na kterém vyrůstáte většinu života, neznáte ani z poloviny tak, jak jste si myseli. Pohrávala si se skleničkou, nepila. Jako by snad tušila, co na ni chystám. Tak zvláštně mě sledovala. Její pohled pálil na kůži, propaloval se do duše.

Danger of this World 3.

14. června 2012 v 15:00 | T-KAY |  Danger of this WorldBill vzdychnul. Nerad o tom mluvil. Ale Tom mu svůj příběh vyprávěl. Má právo slyšet ten Billův.
"Bylo mi asi sedm let, když ti nakažení zaútočili na naše městečko. Nebylo tak velké, jako je teď hlavní město, ale do té doby bylo v bezpečí. Když zaútočili, rodiče mě schovali do malé místnosti v našem domě. Ani já o té místnosti tenkrát nevěděl. Byl jsem tam několik dní než se tam objevil záchranný tým z hlavního města. Říkali, že jim někdo poslala S.O.S., ale než přijeli, byli všichni mrtví. I moje rodina. Já byl nejmladší, proto mě schovali. Měl jsem ještě dva starší bratry, ale ti byli stejně jako rodiče mrtví." Bill mluvil tiše. Musel zadržovat slzy.
"To mě mrzí. Byls tak malý a už z tebe byl sirotek. Muselo to být hrozné," Tom se na něj otočil s lítostí v očích.
"Bylo, ale v hlavním městě se mě ujali hodní lidé," hlesl Bill.
"Mluvil jsi i o lásce. Povíš mi o tom?" zeptal se opatrně Tom.
"No to už je jiný příběh, ale jestli to chceš slyšet, tak tedy dobrá," řekl Bill a nadechl se k dalšímu vyprávění. "Není to tak dlouho, co se to stalo. Jmenoval se Andreas. Byli jsme do sebe zamilovaní. Byl v záchranném týmu spolu s Rayem a ostatními. Jeli zase na jednu záchranou akci, ale překvapili je nakažení. Hodně nakažených. Když se tým vrátil zpět, Andreas s nimi nebyl. Ray mi řekl, že nepřežil. Bylo mi hrozně. Brečel jsem několik dní po sobě, až jsem se rozhodl, že se přidám k Rayovi. V té době jsem si zakázal brečet. No... a teď můj příběh znáš," řekl Bill zlomeným hlasem. Otočil se zády k Tomovi a šel zase k oknu.

He wanted impossible

14. června 2012 v 14:00 | T-KAY |  ONE-SHOT
Autor: Sisa


Oči čiernovlasého drobného chlapca sa zaplnili slzami, keď do neho jeho brat už asi po stí krát prirazil. Vzdychy sa miesili s bolestnými výkrikmi. Nadávky a urážky s prosbami. Pocity slasti s obrovskou bolesťou. Útle telíčko chlapca sa triaslo a zúfalo tak volalo o pomoc, ale tej sa mu nedostávalo. Jedine, čo mohol cítiť, boli hrubé a chtivé dotyky. Jeho tenké krehké prsty kŕčovito zvierali prikrývku v snahe aspoň trochu sa zbaviť bolesti, no bez úspechu. Hlasitý vzdych a niečo teple v jeho zadočku predpovedalo bolestné skopnutie na zem.

Čiernovlások bolestne zaskučal a rukami sa zaprel o zem. Rúčky sa mu však podlomili a on znova dopadol s miernym hlukom na zem. To už ho ale brat obdaril dávkou nadávok a rán. Bolestné zatiahnutie za vlasy a bezohľadné odhodenie do kúta ho utvrdilo v tom, že Tom má na dnes dosť a chystá sa spať. To znamenalo, že má teraz pár hodín čas. Uslzenými očkami sledoval bratov tichý spánok. Trvalo dlhú dobu, kým sa odvážil s pomocou steny zdvihnúť a odísť potichu z miestnosti.

Pastík

14. června 2012 v 13:00 | T-KAY |  Fan-art
By Allegator


Sígr už odmalička :) Náš milovaný Paste :)


Cejchovní znamení 12.

13. června 2012 v 18:00 | T-KAY |  Cejchovní znameníRozpor


Tom ležel na posteli ve svém pokoji a očima mapoval strop. Jeho hlavou protékaly nesmyslné myšlenky. Každá odkazovala na něco jiného a on v nich byl naprosto ztracený. Potřeboval je roztřídit do šuplíčků, aby si v hlavě konečně udělal jasno, ale kdykoliv se o to pokoušel, jeho mysl byla příliš nesoustředěná. Ztrácel se v tom zdánlivě nekonečném víru, topil se pod hladinou rozporných pocitů.
Největší klubko nesourodých myšlenek se týkalo Billa. Nevěděl, jak se k němu má chovat, dokonce ani nevěděl, co přesně k němu cítí. Jedno ale věděl - od té doby, co zde byl Bill, se nezajímal o svobodné ženy ve svém paláci. Už sice netrávil noci s nimi, ale to neznamenalo, že spal. Mnoho nocí strávil přemýšlením. Sedával na malé terase v pokoji vedle své ložnice. Stejně jako mnoho nocí před tím, ani tahle pro něj neměla být výjimkou. Zvedl se z postele a ignoroval nespokojené zamručení La-ily, již jeho prudký pohyb nejspíše probudil. Poslední dobou na ni neměl vůbec čas, ale doposud mu nedala najevo, že by jí to rvalo žíly.

Tom and his toy :)

13. června 2012 v 17:00 | T-KAY |  Other Manip
by Sisa

warning: nudity, sexual theme
Click CČ to view

75°C 10.

13. června 2012 v 15:00 | T-KAY |  75 °C


"Jak často tu jsi?" optal jsem se a prohlížel si Billovo tělo pěkně svrchu. Ležel pode mnou a jeho tělo se neuvěřitelně lesklo od potu. Jeho vlásky něžně splývaly podél jeho krku a na tváři měl spokojený úsměv.
"Skoro pořád," pokrčil prostě rameny a otočil se na bok ke mně. Usmál jsem se. "Chodím sem skoro pořád, dobře se tu přemýšlí a vzpomíná a tak…" Pohladil mě na hrudi, přes bříško a ukazováčkem jemně objel lem ručníku, co jsem měl kolem boků.
"A nad čím sem chodíš přemýšlet? A na co vzpomínat?" pošeptal jsem a opatrně jsem mu rozvázal župan. Chtěl jsem se na něj dívat na nahého. Satén je sice krásná látka, ale jemu víc sluší nahota.
"Nad různými věcmi, jak se máš, co děláš. Jestli mě ještě vůbec hledáš, jak vypadáš…" usmál se a všímal si mého pohledu. Bože, tolik zmužněl. I když ne o tolik. Jeho bříško bylo o poznání pevnější, ale přesto štíhlé a ploché. Olíznul jsem si rty. Hladil jeho bříško a hruď svou velkou dlaní.

Most Wanted I. - First in the Blacklist 6.

12. června 2012 v 18:00 | T-KAY |  Most Wanted - First in the blacklistŠrotuje mi to hlavou. Potřeboval bych si s Tomem projít celé seznamy lidí, kteří jsou u nás v partách. Je to důležité. Alespoň nějaké typy, které přitlačit do rohu a tahat z nich informace. Jenže jestli mě Tom vůbec bude chtít vidět. Jestli se mnou vůbec něco bude chtít řešit.
Seru na to. Je to i jeho parta, a navíc jeho auto, které utrpělo největší škody. Oblíknu se, jen do džínů a uplýho trička. Koženou bundu a sednu na motorku. Nesnáším, když musím jezdit na Ninje mimo závody. Nenávidím to. Nevím proč, ale je to tak.
Jedu nocí, nechávám vítr, aby si hrál s nedopnutou bundou, až nakonec zastavím u Tomových garáží. Venku zrovna stojí štíhlá holčina. Hrabe se v Lambu. Chudák auto, chudák Tom a chudák holka, celá od oleje. To bych se vždycky nasral. Nejde to zpod nehtů pryč.
Dojdu k ní.

Possession

12. června 2012 v 17:00 | T-KAY |  Twincest manip
By Lillith Light

warning: sex, nudity
Click CČ to view

Under your spell 4.

12. června 2012 v 16:00 | T-KAY |  Under your spell

Pairing: Bill Kaulitz/Adam Lambert

"Z knihy, kterou napsal takový bastard, jako jsi ty, bych nikdy nic nečetl!" procedil Bill skrz zuby, očekávaje facku nebo nějakou nadávku. Věděl, že tato slova nebyla nejvhodněji volená, ale přesně vystihovala jeho momentální postoj k Adamovi.
Adam byl poměrně klidný, nenapřáhl se k jeho tváři, ani nevypadal, že by měl v plánu nazvat ho kurvou. Čepel nože se víc zabořila do Billovy pokožky a vytvářela další větu do knihy bolesti. Jeho výkřik se ozval celým domkem, zatímco se Adam usmíval nad Billovou bolestí.


"Víš, někdy bys to mohl zkusit. Pro některé jsou vzpomínky někdy to nejhezčí, co mají."
Chtěl říct, že i on patří mezi ně, ale když si vzpomněl na tu osudnou noc, jeho slova radši nevyšla z úst. Před očima se mu zase začaly promítat obrazy z toho večera. Bylo to až moc živé na to, aby to bylo nereálné.
"Ne!" vykřikl tentokrát Adam a nůž zabořil do Billova lýtka. Bill byl na pokraji sil. Jeho myšlení ale ještě napolovic fungovalo, proto byl mírně udivený z Adamova chování. Vypadal, jako by se v něm něco zlomilo - možná to mělo souvislost se vzpomínkami.
Využil jeho nepozornost a chytil tu maličkou panenku, která vedle něj ležela. Moc se od něj nelišila - na některých místech měla též své "rány" a její pohled byl rovněž zubožený. Adam stihl zbystřit zrak a chytit amok, když viděl, co má jeho trestanec v rukou.