Květen 2012

Most Wanted I. - First in the Blacklist 1.

31. května 2012 v 18:00 | T-KAY |  Most Wanted - First in the blacklist(Bill)

"Hej! Ten sráč mě fakt sere!" zakřičím na celý prostor velikých garáží.
"Co se děje?"
"Nic, ale sere mě." Usměju se najednou a parta mi uchechtnutí oplatí.
"Ne, volal jsem Jackie a říkala mi, že kvůli tomu podělanýmu hoperovi nám musela stopnout ty nový brzdy na Horneta."
"Počkej, jak to?" optal se mě Victor, chlapec se světle hnědými vlasy a zářivým úsměvem.
"No, on teďka prý v závodu vyhrál nějaký prachy a objednal si spoustu nových věcí na káry. A proto dodavatel dal přednost jemu. Takže já na ty brzdy musím čekat další měsíc. Jak já, kurva, mám jezdit bez brzd?"
"Třeba tě chtěl dostat z cesty, on ví, že mu dokážeš udělat slušný problémy."
"On o mně teprve ještě uslyší, magor jeden."
"Jo a víš co?" houknul na mě Victor a podal mi lahev piva.
"Co?"
"Někdo mi říkal, že se začal vsázet na to, za jak dlouho tě ojede…"

Ďáblík

31. května 2012 v 17:00 | T-KAY |  Other Manip
By Monica


warning: Nudity (click CČ to view)

Pouliční štěně I. 11.

31. května 2012 v 16:00 | T-KAY |  Pouliční štěně


Nemusíš si ani uvědomit, že se něco mění, avšak stačí mávnutí kouzelného proutku a tvůj život se rázem převrátí vzhůru nohama.

"Pojď si lehnout," zašeptala mi Bella vedle ucha. Zvedl jsem se, zatímco ona si mě přetočila čelem k sobě a chytila mě za límeček košile, za který jsem se nechal táhnout až k posteli. Usadila mě jemným šťouchnutím na ni a sama se uvelebila na mém klíně. Stáhla ze mě košili a nechala ji volně dopadnout na zem. Tak to šlo i s ostatními svršky.
Zatlačila mi dlaní na hrudník, čímž mě donutila položit se na záda. Potom už jsem si v mysli vytěsnil prostor jen pro její něžné doteky, kterými zaplavovala mé tělo.

Cejchovní znamení 9.

30. května 2012 v 18:00 | T-KAY |  Cejchovní znameníPod dohledem božím

Billovy kroky sebevědomě mířily ke komplexu budov, ve kterém rád trávil tolik času. Rozlehlost paláce ho nikdy nepřestala udivovat, ale už ho ani nepřekvapovalo, že se tam vejde chrámový komplex o velikosti několika spojených rodinných domů. Dokonce měl své vlastní stáje s dobytkem. Bill nad tím pouze zakroutil hlavou. Sluneční palác přece musel být obrovský, když skýtal domov pro valnou většinu igdarského obyvatelstva.

Tummy

30. května 2012 v 17:00 | T-KAY |  Other Manip
by Bankrupt


Phantom of the Opera 10.

30. května 2012 v 16:00 | T-KAY |  Phantom of the OperaBill:
Flashback


Byl to jeden z těch dní, kdy se nedá nic dělat. Venku je moc velké teplo na to, aby se vám někam chtělo jít, a doma není tolik aktivit, abyste spotřebovali všechen volný čas. Seděl jsem u stolu a něco neurčitě čmáral na papír, na nic jiného jsem neměl náladu. Myšlenky jsem nechal volně unikat pootevřeným oknem ven, aby se zase mohly za chvíli vracet zpátky a podporovat mé nicnedělání.

Darované srdce 10.

30. května 2012 v 15:00 | T-KAY |  Darované srdce"... tobě!" Tom sklopil pohled k zemi a čekal na Billovu reakci.
"Já.... vážně?" ozval se po chvíli Bill.
Tom se znovu podíval Billovi do očí a přikývl. V tu chvíli mohl vidět v Billových očích slzy.
"Billí, prosím neplakej," objal ho.
"To je dojetím," usmál se na něj Bill.
Tom se od Billa na chvíli oddálil a konečně se rozhoupal k tomu, spojit jejich rty.
"Miluju tě, Bille," šeptal Tom mezi polibky.
"Já tebe," řekl Bill.

RPG Love 8.

29. května 2012 v 18:00 | T-KAY |  RPG Love
Od adminky a autorky: Pomalu se blížíme do finiše a pak tuhle povídku nahradí něco ostřejšího :) T-KAYTom:


Zajásal jsem radostí, když mi napsal. Byl jsem strašně rád.


Walt: Ahojky sluníčko. Zase den na prd *ztrápeně vzdychne"


Bill:


Samuel: Copak? Potíže? *soucitně ho hladí po hlavě*

One touch

29. května 2012 v 17:00 | T-KAY |  Twincest manip
by Aliss-R-Aleman


Pouliční štěně I. 10.

29. května 2012 v 16:00 | T-KAY |  Pouliční štěně


Jedinečné světlo v tunelu může být třeba jen pouhý úsměv, který dokáže prozářit celý den...

Otevřel jsem dveře velké vily a nejistě vešel do zšeřelé chodby. Snad ještě nikdy se mi nestalo, že by byla v téhle části domu tma. Neblahý pocit zavalil mé tělo jako přílivová vlna. Zul jsem boty a vložil je do své poličky v botníku. Linda je přílišná perfekcionistka, stejně jako její manžel. Není sice tolik upajatá, ale má ráda, když mají věci svůj řád a pořádek.

75°C 5.

29. května 2012 v 15:00 | T-KAY |  75 °C
Mám jen pár vysvětlivěk, v příběhu se objevují výrazy jako: COSA NOSTRA (z italštiny: NAŠE VĚC) je to název nejnebezpečnější a nejznámější italské mafie.
A pak se tam objevuje výraz: VENDETA E TUTTO, je v překadu POMASTA JE VŠECHNO. Je to, jak to říct motto italské mafie a celkově všech mafiánů.
Tak teda přeju příjemnou zábavu ;) Lenna Wolf K.T.
Celou noc se mi zdály ty nejkrásnější sny, jaké jsem za celý svůj život měl. Jeho vůně prostupovala do mých snů a já si i ze spaní uvědomoval, jak beznadějně jsem zamilovaný. Při každém jeho pohybu se vůně roznesla ještě více a jeho dotek mi naháněl husí kůži. Bylo neskutečné, co se mnou ten malý tvoreček prováděl.
O to horší potom bylo moje ráno. Probudil jsem se odkrýtý a on? On nikde! Chtělo se mi vmžiku brečet. Tušil jsem totiž, že se stalo něco vážného, za co i můžu já. Podíval jsem se na své odkryté tělo a stejně jsem se musel pousmát. Ten malej ďábel má snad dokonce i rtěnku. Protože moje tělo bylo poseto červenými obtisky jeho rtů od rtěnky. Sytě rudá barva, mastná, nešla dolů. Ještě to dokreslovalo můj krk posetý malými červenými flíčky. Připadal jsem si jak dalmatýn. Usmál jsem se ještě víc. Je ze mě muž. Opravdový skutečný muž. Zamilovaný do jiného muže.

Cejchovní znamení 8.

28. května 2012 v 18:00 | T-KAY |  Cejchovní znameníPod ledovou krustou

Anisův bič šlehl mezi těla zubožených otroků, kteří se v neústupném slunečním žáru táhli s několika tunovým pískovcovým kvádrem. Anis neměl trpělivost. Tak jak v normálních situacích působil naprosto vyrovnaně a ignoroval zmučené povzdechy nebo snad náznaky pláče, dnes neměl slitování. Kdykoliv jen na moment přivřel oči před slunečním žárem, viděl tvář chlapce, kterého zanechal v paláci. Všichni jeho kolegové viděli stres, který se na něm projevoval, ale on odmítal jejich nabídky, že by si někdo vzal práci za něj.
Všude slyšel jeho jméno. Lidé se o něm často bavili, protože ho vídali po boku faraóna stejně jako černou lvici. Zdálo se, že faraón mu věnuje svůj veškerý čas, pečuje o něj, a dokonce mu prý domluvil velice kvalitní studium.

Twins

28. května 2012 v 17:00 | T-KAY |  Twincest manip
by Cathrin Kay


Phantom of the Opera 9.

28. května 2012 v 16:00 | T-KAY |  Phantom of the Opera


Tom:


Ještě nikdy jsem nevstával takhle brzy. Budík hlásal, že jsem klidně mohl ještě půl hodiny spát. Jenže to bych se nesměl na večer tak strašně těšit. Mary nelhala, skutečně se mi povedlo lístek sehnat... Do lóže číslo pět. Protože většina lístků už byla zamluvena nebo prodána, měl jsem to dokonce s poloviční slevou, protože hrozilo, že si lístek den předem už nikdo nekoupí.

Darované srdce 9.

28. května 2012 v 15:00 | T-KAY |  Darované srdce


"Bill? Tome, ty jsi buzna?" vyjekla Jesica.
"Co je ti do toho!" rozkřikl se na ní Tom.
"Počkej až se to ve škole všichni dozví. To, že nejznámější děvkař z celý školy je na chlapečky?" začala se smát Jesica.
"I kdyby. Tak co. Jsi jenom zhrzená tím, že jsem tě poslal do háje. Klidně si to rozhlaš, mě už je všechno jedno!" křičel na ní.

Georg s Gustavem nemohli uvěřit vlastním uším. Tom se právě přiznal, že je nejspíš gay.

RPG Love 7.

27. května 2012 v 18:00 | T-KAY |  RPG Love


Bill:

Čekal jsem dole v chodbě na Toma. Jako vždycky ještě prolétl kuchyní, kde zabavil všechno, co se dalo sníst po cestě. Já nikdy nesnídal. Když se konečně přiřítil s donutem napíchnutým na prstě a loupákem v druhé ruce, musel jsem se smát. Tom se namáhavě dostal do bot, a když byl konečně připravený vyrazit, vyšli jsme před dům. Vždycky jsme chodili spolu, po cestě jsme potom pobrali ještě Andyho, Gustava i Georga.

Mezi kapkami....

27. května 2012 v 17:00 | T-KAY |  Twincest manip
by kot2011


Pouliční štěně I. 9.

27. května 2012 v 16:00 | T-KAY |  Pouliční štěně


Tvůj svět se náhled proměnil v jeden velký kolotoč, který se ochotně točí pouze kolem jediného středu...

Zapřel jsem se o barový pult a ztěžka se vydýchával. Znovu jsem se začal smát. Celé dopoledne jsem snad ani nedělal nic jiného. Zatím jsme měli sotva dva zákazníky, ale vůbec nám to nevadilo. Pozvedl jsem oči, když se ozvalo zazvonění zvonku.

"Ale ale, Tome, co tak vesele?" zeptá se šéf, který projde prosklenými dveřmi do svého baru. Pokrčím rameny a snažím se chvíli udržet vážnou tvář.

75°C 4.

27. května 2012 v 15:00 | T-KAY |  75 °C


Spokojeně jsem k němu přišel. Ulehl do peřin z lesklého žlutého saténu. Miluju satén, jeho jemnost, chlad. Tohle byl pravej čínskej satén. Taťka mi ho přivezl ze služební cesty z Číny. A hned několik. Přesně ladil do mého nového pokoje.
Dal jsem talíř přímo doprostřed velkého letiště a lehl si naproti Billovi. Podal jsem mu lžičku a navzájem jsme se začali krmit. Jiskřičky v jeho očích jako by rozzářily celou půdu. Papkali jsme.
"Néé, třešně nééé... nemůžu je už ani vidět," zahihňal se Bill rozkošnicky.
"Ani se ti nedivím s tvojí brigádou. Kolik ti vůbec je?"
"V září šestnáct," usmál se a pokynul hlavou, čímž vyzval mě, abych odkryl svůj věk.
"Mně taky, prvního," usmál jsem se.
"Mě patnáctýho," odkryl. To znamená, že jsem o čtrnáct dnů starší.
"Kde bydlíš?"

Cejchovní znameni 7.

22. května 2012 v 18:00 | T-KAY |  Cejchovní znameníOtázky a odpovědi

Mladý blonďatý sluha přistoupil k Billovu pokoji. Dostal od svého pána příkaz dovést jej do jídelní místnosti. Našel Billa stejně jako poprvé sedět na posteli a zírat před sebe. Zakroutil nad tím hlavou a přenesl váhu z nohy na nohu.
"Pane? Jeho Výsost si vás žádá jako doprovod při obědě," uklonil se mladý sluha hluboce. Bill k němu stočil svůj pohled a neznatelně přikývl. Vstal z postele a urovnal si na těle oblečení, které našel ve skříni v rohu ložnice. Překvapilo jej, kolik oblečení ve skříni našel. Když si prohlížel velikosti látek, přemýšlel, jestli všechno není dopředu naplánované. Všechno oblečení by mu pasovalo naprosto přesně.