Tonight, tonight

24. dubna 2012 v 16:44 | T-KAY |  ONE-SHOT
Autor: Lolík Kaulitz

"Bille, dneska se tu máš bavit a né být mi pořád u zadku!" zamručel na mě Tom.
"Mě to tu ale nebaví, asi půjdu domů a ty si nezapomeň zase přivést nějakou holku, kterou jenom přefikneš a zase jí pošleš k vodě se slovy 'Ozvu se ti'!" prsknul sem na něj a odešel, ale se slzami v očích. On si bohužel neuvědomuje, že mě to bolí, když tam má každou noc jinou holku, dnes večer to bude to samé, je mi to jasné, ale já už to nechci. Chci, aby to byl ten Tom, který je moje dvojče, né ten Tom, co si hraje na frajírka, aby zapůsobil na každou. Bohužel, zapůsobil i na mě, ale né tím jak si hraje na frajera, ale tím jak se chová ke mě. Doma je na mě hrozně hodnej, chová se ke mě mile.
"Bille počkej!" zakřičí na mě známý hlas. Je to hlas našeho kamaráda Andyho.


"Co je!" řeknu hnusně a jdu dál.
"Bille," chytl mne za paži, "nevím, co jste si zase udělaly, ale chtěl bych to vědět, bohužel Tom mi to říct nemuže, jelikož si nabouchnul nehorázně sexy roštěnku.., ale je mi jí docela líto, zejtra ráno od něj odejde a pak už ho nikdy neuvidí," dořekne a mě se při slově 'sexy', draly slzy do očí. Snažil jsem se rychle mrkat, aby to Andy nepoznal, jelikož mě furt držel za ruku a byl ke mě čelem, mohl to poznat.
"Bille?" řekl tiše, "co se mezi vámi zase stalo?" řekl a posadily jsme se na lavičku, u které jsme stály. Sedl jsem si a opřel se.
"Víš, já bych ti něco potřeboval říct, ale jelikož nejsi jenom můj nejlepší kamarád, tak by si to Tomovi asi řekl," posmutněl jsem.
"Bille, ty máš holku?" začal s tou nejhorší věcí.
"Ne!" odsekl jsem mu, divně se podíval.
"A co se tedy děje, když mi to nechceš říct, protože se bojíš, abych to neřekl Tomovi?"
"No ono je to složité, je to o mě a Tomovi," pozvedl obočí.
"Povídej," pobídl mě. Rozhlídl jsem se a zvedl se z lavičky.
"Tady ne, pojď k nám," zvedl se a šly jsme k nám domů, kde jsme vyběhly ke mě do pokoje, kde je krásně naklizeno.
Posadil se u mě na postely a já si sedl vedle něj. Nadechl jsem se a měl pár podmínek.
"Nikomu to neřekneš! Obvzláš Tomovi ne!" pokýval, "dál si ze mě nebudeš dělat srandu, jsi jediný, komu to řeknu.. zatím," řekl jsem tiše, ale on souhlasil.
"Se vším souhlasím, ale už mě dál nenapínej!" znovu jsem se nadechl a prudce vydechl.
"Andy.. já jsem si uvědomil, že to, co cítim k Tomovi, není jenom láska k sourozenci, ale k milovanému člověku. Mě už štvě, jak si sem vodí ty holky. Každou noc jinou. Ani nevíš, jak mě to bolí, je to strašný," popotáhl jsem, protože se mi zase spustily slzy z očí. Andreas na mě koukal, ale ne jako na gaye, ale normálně jako na Billa.
"Bille, to co jsi mi teď řekl, nevím jak by to přijal Tom, ale.. já myslím, že by jsi mu to měl říct co nejdřív, nevím, ale nějak tě chápu, když si tě představím v té situasi, i když je to těžké," pousmál a poplácal mě po zádech.
"Andy, ale musíš mi slíbit, že mu to opravdu neřekněš, já nechci, aby to věděl od někoho jiného, než od mě," řekl jsem sklesle.
"Už jsem ti to slíbil na začátku, nebudu to nikomu říkat. Jen si mu to řekni sám, ale až bude nějak v klidu a nebude mít chuť na holky. Nevím jak by reagoval," usmál se a objal mě. Potěšil mě, myslel jsem si, že se bude chovat jinak, že mi nepomůže a bude mi říkat hnusné věci, ale ne. Opravdu mě podržel.
Andreas musel jít kolem druhé hodiny ranní domů, ale Tom se domů nevracel. Mám o něj hodně veliký strach. Volat mu na mobil asi nemá senu, ale zkusit to mohu.
Nic. Nikdo to nebere. 'Bože Tome, ty mi děláš víc a víc starostí, lásko,' pomyslel jsem si.
"Klika cvakla, dveře letí, Tom teď vchází do dvěří," zakřičel na celý dům, který byl až na mě prázdný.
"Tome!" zakřičel jsem na něj a zavřel za ním dvěře.
"Copak Billíšku?" bože miluju když mi tak říká, ale je to jenom, když je opilej. Počkat. Nevšiml jsem si žádné dívky, která by u nás dnes 'přenocovala'.
"Bille, já bych ti potřeboval něco říct, ale nevím jak," řekl opile, bylo mi jasné, že to bude nějaká kravina, která se mu pravděpodobně stala cestou domů.
"Už vím," stoupl si na nohy, ale ne jako opilec, které mu by se nohy podlamovaly, ale jako normální, střízlivý kluk. Byl tak blízko. "Miluju tě Bille!" zašeptal mi do ucha. Nevěřil jsem svým uším.
"Opravdu?" zašeptal jsem zase já. Pokýval hlavou na souhlas a přibližoval se ke mě.
"Dnes večer jsi jen můj a já jen tvůj!" i když jsem chtěl spojit naše rty jako on, musel jsem se na něco zeptat.
"Jen dnes večer?" koukal jsem smutně.
Chytl mě za bradu, kterou dal těsně k jeho obličeji.
"Na celý život!" přitiskl své rty na mé.


Autor: Lolík Kaulitz
betaread: T-KAY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama